Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Agunia__ » niedziela, 23 mar 2008, 21:46
a mi się zdjęcie podoba tylko te "drzwi" pośrodku mi nie pasują - ale i tak fajne
co do obdrapanych budynków i ruin i innych takich - niedługo ich może ich nie być, a poza tym każdy ma swoje spojrzenie na świat i swoje miejsca ... Ja mam fioła na punkcie cmentarzy... i sypiących się kościołów... jakoś nowe obiekty mnie nie ruszają...
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 03:51
HorHe napisał(a):Ja tylko dodam, ze wykonanie zdjęcia budynku bez obdrapanych ścian, czystego, "normalnego" bylo by jeszcze bardziej monotonne
taaa, tylko kto robi takie rzeczy? nie bardzo udaje mi się cokolwiek przypomnieć takiego. a na samym forum.tkk zdjec ruin widzialem juz sporo... wiec co jest monotonne?
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 17:15
WZT napisał(a):Rysiek a nie sadzisz ze caly bajer polega na tym aby pokazac cos co jest "obcykane" z innej strony?
na tym oczywiscie tez, choc zdjecie ktore zapoczatkowalo dyskusje, w/g mnie nie pokazalo zadnej nowej strony. ale chodzi rowniez o pokazanie czegos zupelnie nowego... a tego malo...
w kazdym razie "caly bajer" nie polega na jednej rzeczy.
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez Agunia__ » poniedziałek, 24 mar 2008, 21:46
przy owym zdjęciu widnieje również opis typu "test nowego sprzętu"...
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 22:15
Agunia__ napisał(a):przy owym zdjęciu widnieje również opis typu "test nowego sprzętu"...
to prawda, jednak pozwoliłem sobie nie zapomnieć, że znajdujemy się w dziale kultura i sztuka naszego forum...
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez Agunia__ » wtorek, 25 mar 2008, 08:47
a ja pozwolę sobie zauważyć, że każdy ma prawo do własnego spojrzenia na świat, swojego postrzegania rzeczywistości, swojego zdania i swojego gustu - a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje

mi się zdjęcie ogółem podoba, Tobie nie - OK koniec tematu

-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez FiDo » środa, 26 mar 2008, 13:04
a dla mnie sie liczy to co fotograf zauwazyl w tej przestrzeni i co jest w stanie o zdjeciu powiedziec. co poczul ewentualnie. to juz tak w przypadku zdjec, ktore nie mowia same za siebie.
fakt, zdjec ruin jest duzo. sam mam takie w kolekcji. a fotografia jest dla mnie pretekstem zeby sie wybrac w takie miejsce. bo naprawde nie liczy sie zdjecie, tylko obecnosc i napiecie, ktore wytwarza sie miedzy fotografem, a materia. zdjecie pozniej tylko o tym przypomina.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » czwartek, 27 mar 2008, 14:12
o prosze - takie wyjasnienie z nawet byle jakim zdjeciem mnie przekona do obu...
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez Martius » wtorek, 1 kwi 2008, 19:19
-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez Martius » wtorek, 1 kwi 2008, 19:59
-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości