Martius_galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Agunia__ » niedziela, 23 mar 2008, 21:46

a mi się zdjęcie podoba tylko te "drzwi" pośrodku mi nie pasują - ale i tak fajne :)

co do obdrapanych budynków i ruin i innych takich - niedługo ich może ich nie być, a poza tym każdy ma swoje spojrzenie na świat i swoje miejsca ... Ja mam fioła na punkcie cmentarzy... i sypiących się kościołów... jakoś nowe obiekty mnie nie ruszają...
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 03:51

HorHe napisał(a):Ja tylko dodam, ze wykonanie zdjęcia budynku bez obdrapanych ścian, czystego, "normalnego" bylo by jeszcze bardziej monotonne

taaa, tylko kto robi takie rzeczy? nie bardzo udaje mi się cokolwiek przypomnieć takiego. a na samym forum.tkk zdjec ruin widzialem juz sporo... wiec co jest monotonne?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 17:15

WZT napisał(a):Rysiek a nie sadzisz ze caly bajer polega na tym aby pokazac cos co jest "obcykane" z innej strony?

na tym oczywiscie tez, choc zdjecie ktore zapoczatkowalo dyskusje, w/g mnie nie pokazalo zadnej nowej strony. ale chodzi rowniez o pokazanie czegos zupelnie nowego... a tego malo...
w kazdym razie "caly bajer" nie polega na jednej rzeczy.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agunia__ » poniedziałek, 24 mar 2008, 21:46

przy owym zdjęciu widnieje również opis typu "test nowego sprzętu"...
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez rysio » poniedziałek, 24 mar 2008, 22:15

Agunia__ napisał(a):przy owym zdjęciu widnieje również opis typu "test nowego sprzętu"...

to prawda, jednak pozwoliłem sobie nie zapomnieć, że znajdujemy się w dziale kultura i sztuka naszego forum...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agunia__ » wtorek, 25 mar 2008, 08:47

a ja pozwolę sobie zauważyć, że każdy ma prawo do własnego spojrzenia na świat, swojego postrzegania rzeczywistości, swojego zdania i swojego gustu - a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje :) mi się zdjęcie ogółem podoba, Tobie nie - OK koniec tematu :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Re: Martius_galeria

Postprzez FiDo » środa, 26 mar 2008, 13:04

a dla mnie sie liczy to co fotograf zauwazyl w tej przestrzeni i co jest w stanie o zdjeciu powiedziec. co poczul ewentualnie. to juz tak w przypadku zdjec, ktore nie mowia same za siebie.

fakt, zdjec ruin jest duzo. sam mam takie w kolekcji. a fotografia jest dla mnie pretekstem zeby sie wybrac w takie miejsce. bo naprawde nie liczy sie zdjecie, tylko obecnosc i napiecie, ktore wytwarza sie miedzy fotografem, a materia. zdjecie pozniej tylko o tym przypomina.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Martius_galeria

Postprzez rysio » czwartek, 27 mar 2008, 14:12

o prosze - takie wyjasnienie z nawet byle jakim zdjeciem mnie przekona do obu...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Martius_galeria

Postprzez Martius » wtorek, 1 kwi 2008, 19:19

Obrazek
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Martius_galeria

Postprzez Martius » wtorek, 1 kwi 2008, 19:59

Obrazek
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości