sebamac napisał(a):Ktora sekwencja lepsza do V8, tj stag300 (2 parowniki) czy kme (1 parownik)? Brc/prins z czulymi wtryskami odpada. Moze ktos ma i wie jak to sie sprawuje w uzytkowaniu.
sebamac napisał(a):Na forum audi, tez mam mowa o lpg etc. Wstepnie stag300...
choć czasami działa dobrze...
to prawda czy plotka ?> Od dnia 17 kwietnia 2008 r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu
> w ulicy Łopuskiego. W związku z remontem chodników zostanie wyłączony
> jeden pas ruchu, od ulicy Armii Krajowej do ulicy Rzecznej. Remont
> podzielony zostanie na dwa etapy - chodniki po obu stronach remontowane
> będą kolejno - w związku z tym organizacja ruchu będzie się zmieniać.
> Zamknięty będzie zawsze ten pas ruchu, po którego stronie będą trwały
> prace.
>
> Remont chodników dotyczył będzie (już bez utrudnień w ruchu) chodnika przy
> dalszej części ulicy Łopuskiego (do wysokości Szpitala) oraz chodnika przy
> ulicy Dworcowej (od ul. Łopuskiego do Poczty). Całość remontu kosztować
> będzie 444 tysiące złotych brutto.
>
> Prace będą trwały najdalej do połowy czerwca 2008 r. natomiast utrudnienia
> w ruchu (odcinek z utrudnieniami ma być robiony w pierwszej kolejności)
> znacznie krócej.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości