

rysio napisał(a):fajnie ze bez roznicy. widzialem u kumpla na polce plyte ze sciagami z wsm... popytam...

Viru$ napisał(a):Tu mozesz znalezc sporo materialow.
http://www.un.org/Depts/los/index.htm
Jeszcze cos generalnie o transporcie i ladunkach i jestem w komplecie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości