Zabawa w słoneczko

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Deja Vu » wtorek, 11 mar 2008, 16:30

No ale co? Muszą być koniecznie 2 piwa? A nie mogą być np. 3 albo jedno? Inny alkohol też odpada? A podłoga ma być jaka? Terakota czy wykładzina?
Dawaj więcej szczegółów o tej gierce.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez latino » wtorek, 11 mar 2008, 18:05

czy ktos jeszcze odnosi wrażenie, ze psuje sie klimat na tym forum?
zagladam w nowy temat, czytam, potem czytam odpowiedz DEJA VU i juz mam ochote wylaczyc forum ;/
matko.. 10 post z kolei ktory nic nie wnosi w to forum. debilizm.
chcesz byc fajny?! :|

sorry za OT, ale chyba trzeba zwrocic uwage modów na ten syf
latino
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 11:24

Postprzez Deja Vu » wtorek, 11 mar 2008, 19:17

To straszne co piszesz. Jestem porażony.
Masz coś w temacie do dodania? Nie? To nie nabijaj sobie 10 postów.
Jeszcze jedno pytanko.
Numerki są po bożemu czy na pieska?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez fern » wtorek, 11 mar 2008, 21:58

Deja Vu napisał(a):Jestem porażony.


To straszne co piszesz, ale masz w stu procentach rację :shock:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. No ale zwalczajmy ogień ogniem :roll:
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez kazió » środa, 12 mar 2008, 01:27

Deja Vu napisał(a):To straszne co piszesz. Jestem porażony.
Masz coś w temacie do dodania? Nie? To nie nabijaj sobie 10 postów.
Jeszcze jedno pytanko.
Numerki są po bożemu czy na pieska?


nie wiem czemu,ale pierwsze moje skojarzenie ze od tylu, wiesz.... 2 puszki piwa, chyba ze chlopaki tez pija.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Martius » środa, 12 mar 2008, 11:16

Ja jestem za banem dla tego pana . :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Deja Vu » środa, 12 mar 2008, 13:02

Martius napisał(a):Ja jestem za banem dla tego pana . :twisted:

Ja też jestem za banem dla tamtego pana.
Temat powinien być umieszczony w linkach albo w dowipach.
Chyba nie wierzycie w tekst ze słoneczkiem? :lol:
Wierzycie? MASAKRA :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez cushu » środa, 12 mar 2008, 14:53

To stare jest. Ja o tej zabawie słyszałem ze środowiska poznańskich nauczycieli.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez barmaid » środa, 12 mar 2008, 14:55

I ja słyszałam od pewnej pani pedagog. Widać Deja Vu nieobyty jest w tym temacie :twisted:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo » środa, 12 mar 2008, 14:56

barmaid napisał(a):I ja słyszałam od pewnej pani pedagog. Widać Deja Vu nieobyty jest w tym temacie :twisted:


moze robil za dziewczynke i po 2 piwach nie pamieta?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mist » środa, 12 mar 2008, 17:20

ja tam słyszałem,że to się nazywa `gra w gwiazdę`

acz z punktu widzenia astronoma to jedno i to samo :twisted:
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez FiDo » środa, 12 mar 2008, 19:21

latino napisał(a):czy ktos jeszcze odnosi wrażenie, ze psuje sie klimat na tym forum?
zagladam w nowy temat, czytam, potem czytam odpowiedz DEJA VU i juz mam ochote wylaczyc forum ;/
matko.. 10 post z kolei ktory nic nie wnosi w to forum. debilizm.
chcesz byc fajny?! :|

sorry za OT, ale chyba trzeba zwrocic uwage modów na ten syf


jaki klimat? to forum stracilo klimat juz dawno temu. cieszmy sie, ze w ogole jest jakies
napiecie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Deja Vu » czwartek, 13 mar 2008, 01:52

Klimat? Klimat padł po wyborach. :lol:
A wracając do tematu - do słoneczka potrzeba conajmniej pięci tłuków do popychnia?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości