

ale w Pro-Vicie jest szkółka dla bobasow.

barmaid napisał(a):Ja pitolę chłopie Ty naprawdę wszystkiego się czepić musisz? Ja nie napisałam o łyknięciu wody tylko o podtopieniu czytać nie potrafiszPoza tym napisałam, to opinia owej mamy, nie moja. Boszzzz co za typ dziwny.
slonkokg napisał(a):Propet, ile kosztuje wejście z niemowlakiem na zajęcia?I czy dużo matek lub ojców chodzi na te środowe zajęcia?
każdemu dziecku poswieca sie duzo uwagi 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości