Szkooooda. 
Flo napisał(a):KaucZ napisał(a):Przyciemnianie szyb w Kołobrzegu lub okolicach. Wie ktoś gdzie mogę się udać z takim zadaniem?
JAAN na Koszalinskiej? Wiem ze kiedys, nie wiem czy nadal

HorHe napisał(a):dobra, kwestia centralnego powiedzmy, ze załatwiona.
No to nastepny temat : BLACHARKA![]()
Jakies doświadczenia? polecane miejsca? chodzi o naprawe wgniecionego błotnika
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości