Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Tisaja » czwartek, 31 sty 2008, 16:28
Trzecie i piąte... to nie możliwy widok....
Piękne... zachwycające... noooooo nie mogę...
Biorę na tapetę... nieziemskie...

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez barmaid » czwartek, 31 sty 2008, 16:58
Ja pitolę jaki świat jest piękny. Musisz być niezwykle szczęśliwym człowiekiem mając możliwość podziwiania takich miejsc. Jaka uboga się czuję

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez rysio » piątek, 1 lut 2008, 16:05
barmaid napisał(a):Ja pitolę jaki świat jest piękny. Musisz być niezwykle szczęśliwym człowiekiem mając możliwość podziwiania takich miejsc. Jaka uboga się czuję :cry:
wszystko jest na wyciągnięcie ręki...
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » sobota, 2 lut 2008, 14:07
podobana mi sie wszystkie zdjecia poza drugim

w kilku naprostowalbym horyzont
i uwazam, ze dajesz za duzo nieba. niebo jest nudne

poza tym git

trzecie zdjecie
wymiata. cudne swiatlo

pozdro
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez barmaid » środa, 6 lut 2008, 15:34
rysio napisał(a):barmaid napisał(a):Ja pitolę jaki świat jest piękny. Musisz być niezwykle szczęśliwym człowiekiem mając możliwość podziwiania takich miejsc. Jaka uboga się czuję

wszystko jest na wyciągnięcie ręki...
weź mnie ryś nie wnerwiaj, wyciągnąć rękę to ja sobie mogę co najwyżej po national geographics, i nie pitol więcej

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez kamila » środa, 6 lut 2008, 22:59
piękne.. dlatego ruszam w świat

. Kasia, zabiorę cię kiedyś.. zobaczysz

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez rysio » czwartek, 7 lut 2008, 20:12
kamila napisał(a):piękne.. dlatego ruszam w świat :D . Kasia, zabiorę cię kiedyś.. zobaczysz :D
o widzisz bar - to jest dobre podejście - a nie że zaraz pitolę...
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez Tisaja » poniedziałek, 25 lut 2008, 21:55
Niesamowicie ujęty klimat...
Ja w Wenecji byłam w McDonaldzie..
A kanały i romantyczne zakątki widziałam z daleka....
Pięknie.... kwintesencja Wenecji...

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Tisaja » wtorek, 26 lut 2008, 11:26
Mnie również bardziej przypadają do gustu kolorowe...... ale te przerobione wyglądają, jakbyś był tam w XIX wieku.... , jakby czas sie cofnął..... maja urok....

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości