Gdzie prawdziwy chleb?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » niedziela, 17 lut 2008, 00:55

Ustronie Morskie i firma "brava" ? (maja taki śmieszny skansen chleba przy drodze na Koszalin).

A poza tym, chleb bardzo prosto się robi :) w moim domu od ponad 2 lat nie bylo tego 'sklepowego' . Również można na allegro kupić maszyno-piekarnik, który robi za nas całą robotę, wystarczy dodać składniki i włączyć 'power' :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez ewe » piątek, 22 lut 2008, 11:13

najlepszy jaki zdarza mi sie kupić pochodzi z piekarni w Sianowie. a drożdzówki są ogromne
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez kali » piątek, 22 lut 2008, 21:56

najlepszy chleb jest u Mielnika na Lipowej bądź na starówce polecam jest super hehe pozdro
kali
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:50
Lokalizacja: kg

Postprzez meniol » piątek, 22 lut 2008, 22:00

Ja polecam chleb z piekarni Asprod. Jest ona w Sano na Radzikowie oraz w Intermashe ale w srodku na półkach lezy.
meniol
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 23:16

Postprzez ewe » sobota, 23 lut 2008, 20:40

kali napisał(a):najlepszy chleb jest u Mielnika na Lipowej bądź na starówce polecam jest super hehe pozdro


nieprawda , Niektóre farbowane.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Deja Vu » środa, 27 lut 2008, 01:00

barmaid napisał(a):A w czym w obecnych czasach nie ma chemii? Wszędzie jest. Mi osobiście bardzo odpowiada nowy produkt piekarni Asprod czyli chleb żeglarski, wszystko tam jest nawet marchewka i ziarna dyni. Zajebisty jest.

Chyba po imprezie. :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez tomekkg » czwartek, 28 lut 2008, 00:51

meniol napisał(a):Ja polecam chleb z piekarni Asprod. Jest ona w Sano na Radzikowie oraz w Intermashe ale w srodku na półkach lezy.



Potwierdzam, bułki też mają świetne...
tomekkg
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 28 lut 2008, 00:37

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości