kamila napisał(a):pożegnanie w tramwaju.. poduszka i reklamówka z nalewkami na osuszenie łez![]()
Co jest z tym zdjęciem ? Ja tak nie wyglądaaaaaaam! Kamilaaa!
kamila napisał(a):pożegnanie w tramwaju.. poduszka i reklamówka z nalewkami na osuszenie łez![]()


za bardzo dekonspirować się nie będę 
ale na piwko można się w maju wybrać 

i nieco zarastasz 



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości