Walentynki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Ranger » czwartek, 14 lut 2008, 09:59

Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.
Avatar użytkownika
Ranger
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): piątek, 30 lip 2004, 19:20
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » czwartek, 14 lut 2008, 10:13

Ranger napisał(a):Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.


ale minus, że człowiek po wyjściu z lokalu jest cały przesiąknięty aromatami smażeniny
loisslane
 

Postprzez barmaid » czwartek, 14 lut 2008, 10:19

hmmmm, i to jest idealny pretekst do wspólnej kąpieli loiss ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » czwartek, 14 lut 2008, 10:22

A tak naprawdę Hasky, to kobiecie w domu ugotuj coś, będzie wniebowzięta :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Ranger » czwartek, 14 lut 2008, 10:23

loisslane napisał(a):ale minus, że człowiek po wyjściu z lokalu jest cały przesiąknięty aromatami smażeniny


2 razy byłem i w porząsiu. Pewnie od jedzonka zależy i sposobu przyżądzenia.
Avatar użytkownika
Ranger
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): piątek, 30 lip 2004, 19:20
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 14 lut 2008, 10:44

Ranger napisał(a):Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.

to chyba normalne ze w restauracji jest mniejsze , bardziej wysmakowane menu niz w jakims gownianym chinskim fast foodzie
ps. jadlem tam ostatnio kaczke
kaczka maratonczyk do tego 10 razy odgrzewana
nie polecam
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Ranger » czwartek, 14 lut 2008, 11:32

j0shu4 napisał(a):to chyba normalne


Widać nie jestem takim światowcem jak ty. Wybacz.
Avatar użytkownika
Ranger
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): piątek, 30 lip 2004, 19:20
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 14 lut 2008, 11:56

Ranger napisał(a):
j0shu4 napisał(a):to chyba normalne


Widać nie jestem takim światowcem jak ty. Wybacz.

echhhh do tego nie trzeba byc swiatowcem niepotrzebnie sie ciskasz
wracajac do tematu w ktorym piszemy o tym gdzie pojsc z kobieta na walentynkowa kolacje
polecam monotematycznie domek kata , stolik najlepiej na pietrze , przynajmniej mozna sie odciac od panujacego na dole wehrmachtu , tanio nie jest ale jedzenie na wysokim poziomie
(polecam poledwiczki w ciescie francuskim)
odpowiednio podane , ozdobione winem domu pachnacym latem i truskawkami
do tego zadnych szpitalnych swietlowek , zapachu wypalonego oleju i dresiarzy
jak ktos woli zjesc slimaki albo swietnego sandacza w ciescie to pod winogrona
dodatkowy plus to kacik dla kaczorow jak nie ma z kim zostawic minus duzy ruch i zero intymnosci
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez chooper » czwartek, 14 lut 2008, 12:06

...w tej chinskiej o ktorej Ranger piszesz bylem 2 razy... pierwszy i ostatni :) nie polecam
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Ranger » czwartek, 14 lut 2008, 14:59

j0shu4 napisał(a):polecam monotematycznie domek kata


Pewnie. Ja też. Tyle, że miało być niedrogo, a nie najdrożej.

Z droższych lokali Bella Vista na IV piętrze Hosso jest dobra. Tyle, że to już offtop.
Avatar użytkownika
Ranger
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): piątek, 30 lip 2004, 19:20
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 14 lut 2008, 15:10

Ranger napisał(a):
j0shu4 napisał(a):polecam monotematycznie domek kata


Pewnie. Ja też. Tyle, że miało być niedrogo, a nie najdrożej.

Z droższych lokali Bella Vista na IV piętrze Hosso jest dobra. Tyle, że to już offtop.

w japonskiej jest drozej
w kwote za jedzenie wliczam tez cala otoczke i klase lokalu , domek kata to nie jest droga knajpa porownujac inne restauracje np. w skanpolu , nad morzem znam drozsze
ryz z warzywami u chinczyka jest raczej malo romantyczny a przeciez o to przede wszystkim chodzi
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jeepi_srs » czwartek, 14 lut 2008, 16:10

a ja polecam Siedem Światów.
Jedzenie przepyszne i naprawde nie do przejedzenia.
Ceny niesa wysokie, ale napewno warte jedzenia.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości