...Siema wszystkim może Wy mi pomożecie....Mam laptopa i mam problem ze sterownikami pod win xp...sterowniki sciągałem ze strony producenta, ale niestety nie moge zainstalować sterów od grafy od dzwieku i od USB....Pomocy może wy znacie jakąś stronę lub posiadacie sterowniki bo mnie to juz za przeproszeniem ch** strzela.....dzieki z gory...pozdrawiam...

!