SPRZEDAM CITROEN XANTIA2.0

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

SPRZEDAM CITROEN XANTIA2.0

Postprzez jaco690 » piątek, 8 lut 2008, 19:31

WITAM,
SPRZEDAM SAMOCHOD CITROEN XANTIA 2.0,ROK 1993(GRUDZIEń) KOLOR ZIELONY METALIK-CIEMNY.
PIERWSZY WłAśCICIEL W POLSCE-AUTO OD KOBIETY,PRZEBIEG 79TYS,ELEKTRYCZNE SZYBY PRZóD,ELEKTR.SZYBERDACH,TAPICERKA WELUROWA.
DO WYMIANY TULEJE WAHACZY.BRAK INSTALACJI GAZOWEJ.
CENA 4000Zł.
TEL.880-200-490 PROSZę DZWONIć DO GODZ.21.
jaco690
 
Posty: 0
Dołączył(a): piątek, 8 lut 2008, 18:49

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości