kamila napisał(a):nie Bartuś, to ŁódźUri napisał(a):gdzie to? wygląda jak Wa-wa
tak i ja go jak i innych z którymi mieszkałamHI-HOT napisał(a):kolega z prawej chyba bardzo cie lubi![]()
pozdro
FiDo napisał(a):ze, co? ze porecze wygladaja jak wawa?![]()
trochę się nimi najeździłem, b. podobne. z tego co wiem w Poznaniu, 3mieście i Szczecinie wyglądają inaczej, myślałem że każde miasto zrobiło sobie unikalne barwy 
Uri napisał(a):jak w warszawskim tramwajutrochę się nimi najeździłem, b. podobne. z tego co wiem w Poznaniu, 3mieście i Szczecinie wyglądają inaczej, myślałem że każde miasto zrobiło sobie unikalne barwy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości