Wynajecie sali

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Wynajecie sali

Postprzez rotter » czwartek, 31 sty 2008, 22:40

Jak w temacie mam do Was pytanie ... Za ile w Kołobrzegu mozna wynajac hale sportowa do grania w pilke halowa czy tez siatkowke lub koszykowke ... interesuja mnie konkretny opis czy daja jakies pilki czy jest mozliwosc negocjacji itp.

Pozdrawiam
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez Pitagoras » środa, 6 lut 2008, 11:16

Za halą milenium jest hala łucznicza 60 albo 65zł za godzinę.
Pitagoras
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 19 gru 2003, 12:06

Postprzez Mist » środa, 6 lut 2008, 23:31

jeśli wbijesz się w termin w budowlance, to masz do dyspozycji salę, słupki do siatkówki i siatkę oraz niepowtarzalny zapach :twisted:
piłki we własnym zakresie (tak jest najsprawniej, pożyczanie od wuefistów raczej sporadycznie i niechętnie)

w sumie jest to najlepszy wybór w kołobrzegu, imho, tylko z wolnymi terminami zawsze jest kłopot
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez james » czwartek, 7 lut 2008, 10:02

Pitagoras napisał(a):Za halą milenium jest hala łucznicza 60 albo 65zł za godzinę.


na millenium ciezko sie wbic.
za luczniczke jest 65 zl za godz ale wolne terminy sa zazwyczaj od 21 godz i to tez nie zawsze.
waska tez raczej odpada chyba ze masz znajomosci :wink:
proponuje poszukac w szkolach, moze cos sie znajdzie :D
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości