qrczak napisał(a):Flo napisał(a):mnie i tak moga shaltowac, za brak kodu bo nosze okularyDobrze mowie? Ale skoro mam bezterminowe to chyba nie moglem miec wady przy wydawaniu prawka
Jak już się zdarzy. że Cię zatrzymają powiedz że nosisz szkła w celach estetycznych, jak nie uwierza niech ściągaja biegłego na miejsce i niech sprawdza czy szkła są korekcyjne czy nie.
bo taka jest oficjalna prawda





To skrzyzowanie nie jest fajne