Lumpeks zatrudni

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Lumpeks zatrudni

Postprzez PO_hater » poniedziałek, 28 sty 2008, 08:55

W Gazecie kołobrzeskiej ukazało się ogłoszenie o treści:

Centrum Odzieży Używanej ul. Budowlana zatrudni kobiety do lat 35
z wykształceniem minimum średnim,
wysoką kulturą osobistą.

Na casting który odbędzie się 31stycznia o 15.30 należy
przynieść C.V, świadectwa szkolne, świadectwa pracy.

....
Ciekawe czy magister historii lub filozofii się nada, ewentualnie doktor nauk ekonomicznych np.
Nie wspomnę o tym, że podawanie płci i wieku w ogłoszeniach jest łamaniem prawa.

Chyba przejdę się popatrzeć na ten casting.
PO_hater
Rozgrzewa się
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 09:01

Postprzez ewe » poniedziałek, 28 sty 2008, 10:44

:lol: CV , świadectwa pracy ? niektórym odp............. :lol:
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez qrczak » poniedziałek, 28 sty 2008, 11:06

Na casting który odbędzie się 31stycznia o 15.30 należy


Mnie najbardziej to rozbawiło.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » poniedziałek, 28 sty 2008, 11:52

chyba czas dla nich zatrzymał się w 2005 roku... pewnie jeszcze spodziewają się tłumu chętnych...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez McCool » poniedziałek, 28 sty 2008, 13:10

Slayer napisał(a):chyba czas dla nich zatrzymał się w 2005 roku... pewnie jeszcze spodziewają się tłumu chętnych...

To jest KOŁOBRZEG. Nie Warszawa ani Wrocław - więc wcale bym się nie zdziwił. Miałem okazję nasłuchać się kilku historii znajomych poszukujących pracy w tym pięknym mieście (POZA SEZONEM) - na szczescie mnie ominął ten zaszczyt. Matura na 100%, dwa języki obce - dla niektórych butików to za mało, żeby taka osoba przebiła się przez panią Halinkę, która dostanie taką pracę po znajomości po ciocia Ania poleciła ją szefowej Genowefie :) i tak to się kręci praca w tym mieście...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez FiDo » poniedziałek, 28 sty 2008, 17:28

to musi byc jakis wyrafinowany lumpeks
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » poniedziałek, 28 sty 2008, 17:34

FiDo napisał(a):to musi byc jakis wyrafinowany lumpeks


dla Nelly Rokity :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości