ktokolwiek wie ktokolwiek widział

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ktokolwiek wie ktokolwiek widział

Postprzez scepticum » środa, 23 sty 2008, 19:13

poszukuje ludzi, z którymi miałem przyjemność zażywać nauki w szkole onej podstawowej imienia bolka chrobrego z lat 1972-1980
z pomoc jestem dźwięczny
scepticum
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sty 2008, 20:09
Lokalizacja: kołobrzeg-kraków

Postprzez scepticum » środa, 23 sty 2008, 19:56

eeeee nie bawię się w takie zapodaje - ale dzięki za sugestię :)
jako rodowity kołobrzeżanin wolę ziomków niż jakiś spendus klasus
scepticum
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sty 2008, 20:09
Lokalizacja: kołobrzeg-kraków

Postprzez scepticum » czwartek, 24 sty 2008, 13:17

tożem wzruszony twym uśmiechem...no to ci tego życzem a co by nie jak tak.... z tego wynika, że w ziomkowym grodzie dopisuje poczucie humoru - nie to co tu w kraka grodzie
serdeczności :wink:
scepticum
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sty 2008, 20:09
Lokalizacja: kołobrzeg-kraków


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości