Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez j0shu4 » wtorek, 15 sty 2008, 10:04
SatH^Raa napisał(a):KaucZ napisał(a):Portowa Noc.
Trochę na szybko. Zbyt szybko w każdym bądź razie.
Tak właściwie to co chciałeś pokazać na tych zdjęciach? Port, samochody, czy jeszcze coś innego?

Pierwsze to może jeszcze bym zrozumiał, ale drugie to już zupełne nieporozumienie. Przepraszam, że tak dosadnie, ale patrzę na te zdjęcia i nie wiem co mógłbym pozytywnego o nich napisać. Serio...
biksenony
-

j0shu4
- Moderator
-
- Posty: 1559
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Agunia__ » wtorek, 15 sty 2008, 13:17
Kauczu - to foto przez przednią szybę bardzo mi się podoba ale w portowej nocy - nie łapię o co chodzi...
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez FiDo » wtorek, 15 sty 2008, 19:36
no nie.. o ile poprzednie zdjecie mi sie podobalo, tak te mi sie nie podobaja i ****

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » środa, 16 sty 2008, 00:36
SatH^Raa napisał(a):aperturze.
??
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez Bruno » środa, 16 sty 2008, 06:22
rysio napisał(a):SatH^Raa napisał(a):aperturze.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Apertura
Być nie może - rysio czegoś nie wie...
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez rysio » środa, 16 sty 2008, 20:07
z przykrością muszę zmartwić;)
nie nie wie, tylko dziwi się, że skoro istnieje powszechnie znany termin przysłona, użyłeś jakiegoś dziwacznego...
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » środa, 16 sty 2008, 20:58
poszerza zakres slownicwa kolegi domyslajac sie, ze ten siegnie do slownika i sprawdzi czym to kuzwa jest

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Bruno » środa, 16 sty 2008, 21:23
rysio napisał(a):o kurcze - to dopiero rarytas!!!!
W myśl tej zasady, dlaczego nie napisałeś unikat

Toż to powszechnie znane

A rarytas u gawiedzi szkolnej (gimnazjum na przykład), to słowo zupełnie obce...
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez rysio » środa, 16 sty 2008, 22:57
FiDo napisał(a):poszerza zakres slownicwa kolegi domyslajac sie, ze ten siegnie do slownika i sprawdzi czym to kuzwa jest :twisted:
wiedzialem bo dosc dobrze orientuje sie w angielskim - aperture po ang to przyslona...
a rarytas to wcale nie jest obce gawiedzi szkolnej slowo...
;)
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » środa, 23 sty 2008, 08:17
no i to sa foty! ale jesli gorne jest lepsze, to po co drugie wrzuciles?

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości