Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl
WZT napisał(a):Deja Vu napisał(a):Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl
zwisa i powiewa- kazdy sposob na reklame jest dobry no nie???
SatH^Raa napisał(a):No dobrze, ale zaprasza mnie ta Gazeta. To jakiś mój znajomy? Kolega? Z klasy? Ze szkoły? Po kiego taki twór? Jak dla mnie to się mieści w tej samej kategorii co pluszaki.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości