www.przegieciepaly.pl

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

www.przegieciepaly.pl

Postprzez Deja Vu » piątek, 11 sty 2008, 02:04

Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez j0shu4 » piątek, 11 sty 2008, 07:44

kolejne beda wklejki w szalecie miejskim
taka sama zenada jak uzytkownik miasto kolobrzeg
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pigul » piątek, 11 sty 2008, 08:13

zgadzam sie z Toba Jurek
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: www.przegieciepaly.pl

Postprzez Deja Vu » piątek, 11 sty 2008, 08:45

WZT napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl


zwisa i powiewa- kazdy sposob na reklame jest dobry no nie???

nooo
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez loisslane » piątek, 11 sty 2008, 11:04

Przegięcie pały to Tygrysek ze Stumilowego Lasu i tym podobne stwory
loisslane
 

Postprzez loisslane » piątek, 11 sty 2008, 11:22

SatH^Raa napisał(a):No dobrze, ale zaprasza mnie ta Gazeta. To jakiś mój znajomy? Kolega? Z klasy? Ze szkoły? Po kiego taki twór? Jak dla mnie to się mieści w tej samej kategorii co pluszaki. :)


Skoro nie uważasz jej za swojego znajomego, zignoruj zaproszenie i już. Ludzie mają dziwne pomysły, jeśli nie chcesz, nie musisz przecież brać udziału w szopkach :)
loisslane
 

Postprzez Flo » piątek, 11 sty 2008, 22:13

tez mialem zapa ale wywalilem :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości