0wn4g3 napisał(a):Na pewno będzie lepsze od gniota filmowego
O ile nie 'zestarzeje się' przed swoją własną premierą

0wn4g3 napisał(a):Na pewno będzie lepsze od gniota filmowego

, POLECAM POLECAM POLECAM. Gra jest boska, pomijając nawet efekt "łyżwiarza" który ujawnia się od czasu do czasu. To jest nie ważne jeżeli masz sprzęt który gra obsługuje to warto zainwestować 85 PLN.
Slayer napisał(a):fajna gierka, zwracam honor Panom z CD Projekt Red... Tylko czemu do cholery nie ma opcji skoku? czemu Geralt nie może zeskoczyć (ba! nawet zejść) z takiego na oko 20cm podestu, tylko musi go obejść dookoła i zejść np. dwoma schodkami?
bardzo uciążliwy ten bug.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość