Czy ktoś z Was usuwał tatuaż?
Albo orientuje się czy w Kołobrzegu lub okolicach ktoś robi takie rzeczy?
Mafi napisał(a):Czy ktoś z Was usuwał tatuaż?
Albo orientuje się czy w Kołobrzegu lub okolicach ktoś robi takie rzeczy?

rysio napisał(a):Mafi napisał(a):Czy ktoś z Was usuwał tatuaż?
Albo orientuje się czy w Kołobrzegu lub okolicach ktoś robi takie rzeczy?
no to teraz się zacznie...
a co? koniec mody?
nisza na rynku

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości