kulA napisał(a):zloty zawsze byly w drugi dzien swiat bo pierwszy to ekhm no odpada, przynajmniej w moim przypadku, ja jednak staroswiecki, rodzinny typ jestem
) A także szczęścia ,pomyślności i radość!! Oby nikt nie był sam!!
A Nowy Rok niech będzie szczęsliwy
!!

WZT napisał(a):Flo napisał(a):no i co ludzie? pijemy?
jako pierwsza maruda to obstawiam/prosze o przeniesienie daty-wtedy wiecej osob wpadnie lub tankowanie przez dwa dni....

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości