Usłyszałem to dzisiaj w Radio Kołobrzeg i wpadło mi w ucho. Proszę o pomoc w identyfikacji autora i tytułu. Kawałek nagrany z radia dyktafonem telefonu
.
muza
.
HorHe napisał(a):na przyszłość -
wyłapujesz fragment, wpisujesz w google, dopisujesz LYRICS , naciskasz ENTER![]()
.
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości