rozbierają też samochody na Sienkiewicza przy składzie opału i koło cmentarza u ostrysza też mają części ale Kołobrzeg to nie ma porządnego szrotu (-a)
zapraszam do białogardu...
części uzywane i kasacja aut.
skupujemy tez pojazdy nadajace sie jeszcze do jazdy-warunek-wazne oc i przeglad
info 787482121 JACEK