Mikołajki 2007

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Postprzez BLAaa » środa, 5 gru 2007, 20:14

Skoro juz się skończyło, to podajcie wyniki.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez BLAaa » środa, 5 gru 2007, 20:31

Ooooo......
Znowu czerwonych nagradzacie :)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Elfik » środa, 5 gru 2007, 20:40

BLAaa napisał(a):Ooooo......
Znowu czerwonych nagradzacie :)

Nie ograniczamy się do żadnej opcji politycznej. A pan Antoni to osoba warta wyróznienia bez względu na opcję jaką reprezentuje, tak samo jak poseł Hoc zasłużył na rózgę chociażby za smsy w katedrze - nie dlatego, że jest z PiSu, ale dlatego, że zachował się delikatnie mówiąc niekulturalnie.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez j0shu4 » środa, 5 gru 2007, 21:15

ziomuś napisał(a):Oto wyniki :

Polityka - Antoni Szarmach

Działalność społeczna - Beata Wojtal i Elżbieta Downarowicz

Sport - Julia Antolak

Kultura - Remigiusz Spólny

Różga - Czesław Hoc.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy :D

polityczny mikołajek dla Antoniego to chyba jakies nieporozumienie co ?
spoleczny to rozumiem ale co ma Toni do polityki poza tym ze jest czlonkiem ?
kultura - Marian Jagiełka za prowadzenie Pro-Vity tez dostanie w przyszlym roku ?
ja rozumiem ze Remigiusz Spólny ma dorobek kulturalny tylko co to ma wspolnego z naszym miastem, to ze koledzy artysci wyleguja sie u niego w spa to wystarczy ?
interesuje mnie uzasadnienie bo moze sie po prostu jak zwykle czepiam
nagrodzonym serdecznie gratuluje :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Elfik » środa, 5 gru 2007, 22:15

Mikołajek za działalnosć społeczną dla Beaty Wojtal i Elżbiety Downarowicz nie wymaga chyba uzasadnienia :)
Antoni Szarmach dostał Mikołajka za klasę w polityce. Jest radnym, a więc niewątpliwie lokalnym politykiem, ale nie miesza sie w bieżace spory, działa na rzecz miasta niekoniecznie robiąc przy tym dużo szumu.
Julia Antolak to być może nadzieja szachów. Ma 7 lat i już mistrzostwo Polski w swojej kategorii. Niewątpliwie mamy wielu piłkarzy, koszykarzy czy koszykarek odnoszacych sukcesy, ale chcieliśmy zauważyć, ze gdzieś poza tym nurtem są ludzie, którzy odnoszą sukcesy.
Remigisz Spólny to od dwóch lat kołobrzeżanin, pisarz, autor kilku powieści. Postanowiliśmy nagrodzić osobę, która robi cos pozytywnego w tej dziedzinie, chociaż tutaj pojawiało sie wiele kandydatur.
Poseł Hoc dostał Rózgę przede wszystkim za smsy w katedrze, które były ogromnym nietaktem.
Szczerze mówiac gdybyśmy chcieli nagrodzić wszystkie osoby, które na to zasłużyły w jakis sposób musielibysmy przygotować karton mikołajów :)
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Poprzednia strona

Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości