Witam.
Mam do sprzedania Sony Ericssona K750i w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Wszystko dziala bez zarzutu. Aparat posiada simlocka w sieci ERA/HEYAH (jeszcze ponad rok gwarancji). W sklad zestawu wchodzi: telefon, bateria, ladowarka, instrukcja, pudelko, paragon, karta gwarancyjna.
Cena: 420zl.
Jezeli ktos ma jakies pytania prosze pisac na GG 3002260 badz PM.
