Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kg » piątek, 30 lis 2007, 16:15

zgadzam sie z opinią, ze wstęp do tego klubu jest za drogi!!chyba tylko w kg można spotkac wstep na tego rodzaju imprezę( czyli bez rewelacji) za taką cenę. w innych miastach np. w bydgoszczy wstęp dla studentow kosztuje 3zł.!!dla innych 5 zł.!!
kg
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 30 lis 2007, 16:13

Postprzez ewitka86 » piątek, 30 lis 2007, 16:23

no cóż, ale mimo wysokiej ceny ludzie tam chodzą... :| jeszcze gdyby nie grali w kółko la bamby byłoby git :mg:
ewitka86
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 30 lis 2007, 14:13

Postprzez ewitka86 » piątek, 30 lis 2007, 16:29

Sath^Raa: no, ale tam od dnia otwarcia 07.07.2007 było 20 zł i niczego nie podwyższali. boję się tylko, że jutro bedzie droższy wstęp, no bo tak jakby jeszcze dyskoteka andrzejkowa... :| no i właśnie stoję przed dylematem, czy jechać jutro do bajki do koszalina czy iść do mosquito... :help: do bajki tańszy wstęp, ale też nie wiem, czy na jutrzejszą zabawę nie podniosą róznież ceny...ehh ciężka sprawa... :?:
ewitka86
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 30 lis 2007, 14:13

Postprzez Flo » piątek, 30 lis 2007, 17:30

SatH^Raa napisał(a):No cóż, prawa rynku. Jeżeli w sobotę nie mogą wpuszczać już ludzi do lokalu bo jest pełny to podnoszą cenę i w ten sposób robią naturalną selekcję. :)

r00t - z biletem do Poznania i z powrotem to łącznie wyjdzie trochę więcej niż 20 zł za wjazd, no nie? ;)


no ale r00t mial raczej na mysli normalny klub w normalnym miescie, ze tak tam to wyglada, ato nie bylo zaproszenie do Poznania dla ludzi z Kolobrzegu

Wiem ze riposta na to jest taka ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » piątek, 30 lis 2007, 17:36

Flo napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):No cóż, prawa rynku. Jeżeli w sobotę nie mogą wpuszczać już ludzi do lokalu bo jest pełny to podnoszą cenę i w ten sposób robią naturalną selekcję. :)

r00t - z biletem do Poznania i z powrotem to łącznie wyjdzie trochę więcej niż 20 zł za wjazd, no nie? ;)


no ale r00t mial raczej na mysli normalny klub w normalnym miescie, ze tak tam to wyglada, ato nie bylo zaproszenie do Poznania dla ludzi z Kolobrzegu

Wiem ze riposta na to jest taka ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)

a co to jest normalny klub ? dla mnie moze byc to underground lub mosquito dla innych dawne kazamaty lub dawny kalmar moglbys uscislic definicje normalnego miasta i normalnej knajpy ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 30 lis 2007, 17:45

j0shu4 napisał(a):
Flo napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):No cóż, prawa rynku. Jeżeli w sobotę nie mogą wpuszczać już ludzi do lokalu bo jest pełny to podnoszą cenę i w ten sposób robią naturalną selekcję. :)

r00t - z biletem do Poznania i z powrotem to łącznie wyjdzie trochę więcej niż 20 zł za wjazd, no nie? ;)


no ale r00t mial raczej na mysli normalny klub w normalnym miescie, ze tak tam to wyglada, ato nie bylo zaproszenie do Poznania dla ludzi z Kolobrzegu

Wiem ze riposta na to jest taka ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)

a co to jest normalny klub ? dla mnie moze byc to underground lub mosquito dla innych dawne kazamaty lub dawny kalmar moglbys uscislic definicje normalnego miasta i normalnej knajpy ?


przystepny wjazd (bilet), miasto gdzie duzo sie dzieje (i tu nie chodzi o wielkosc) a jakosc


Tam gdzie jest monopol to mozna sobie ceny ustalac jakie sie zywnie podoba. Mi tam wsio ryba :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 30 lis 2007, 17:48

w wiekszych miastach ceny sa podobne. zalezy od klubu. zazwyczaj i tak przepelnione
studentami, wiec ceny nie spadaja..:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » piątek, 30 lis 2007, 17:51

Kolobrzeg zawsze byl drogim miastem, zycie u nas jest drogie, stad tez takie ceny. I mimo ze zabralem glos w tej dyskusji to nie mam nic do cen, kwestia przyzwyczajenia i racjonowania pieniedzy tak zeby starczylo od wyplaty do wyplaty

Zgadzam sie z SatHem ze Mosquito nie jest do żlopania piwska lub upijania sie jak podrzedny pijaczyna, stad cena zaporowa dla niektorych "pijaczkow"
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 2 gru 2007, 15:17

Ja jednak rowniez wyznaje zasade, ze kwota jest w pewnym stopniu selekcja. Ale ....
Wydaje mi sie ze kwota moglaby jednak wynosic te 15zl tak jak bylo w river no i uaktywnic jakas promocje dla Pan bo w koncu one sa sercem zabawy :D
Nastepnym minusem jest kiepska muzyka, a dokladniej rzecz biorac osoba ktora "puszcza plyty". To co wczoraj uslyszalem powalilo mnie na kolana. Nastroj imprezowy, towarzystwo doborowe, a muza w dupe. Puszczanie kawalkow po 4 razy, czeste gadanie "dj`a", no i beznadziejny dobor kawalkow doprowadza jedynie do zamulenia a nie do zabawy. Wiekszosc znajomych zaczyna odpuszczac sobie ten lokal wybierajac oddalona o 40km Bajke. Chyba ilosc osob wczoraj pokazala co inni o tym mysla.
Czas zrobic przerwe do stycznia.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » niedziela, 2 gru 2007, 17:49

to jest biznes a nie stowarzyszenie charytatywne
masz kase idziesz nie masz nie idziesz
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 2 gru 2007, 18:01

Jasne. Ale placac juz okreslona kwote mam prawo "wymagac" dobrej muzyki. Wystroj, personel bez zadnych zastrzezen, ale muzyka - kaszana !
Niby to nie jest instytucja charytatywna, ale jesli nei bedzie ludzi to ten biznes padnie
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości