
KaucZ napisał(a):WZT napisał(a):Kauczu- porsche lepsze
Porsche jest pospolite i dla plebsu
poza tym Porschem jeździ Doda...
ostatnio wszedzie ja widze.
juz porsche jest mniej pospolite 
KaucZ napisał(a):Fido - nie wierzę, że właśnie ten modelNiedawno weszła do sprzedaży więc wątpię, aby nie wiadomo ile ich jeździło po naszych drogach...
WZT - najlepiej brzmi mam Hondę Civic TypeR
a Porsche jest pospolite i tyle! o !

KaucZ napisał(a):Fido - nie wierzę, że właśnie ten modelNiedawno weszła do sprzedaży więc wątpię, aby nie wiadomo ile ich jeździło po naszych drogach...
WZT - najlepiej brzmi mam Hondę Civic TypeR
a Porsche jest pospolite i tyle! o !
nie musisz mi wierzyc.
a najlepiej jakiegos jeepaskaUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości