Pieknie opowiedziana historia. Zdjecia i choreografia..Ja pieje z zachwytu za kazdym razem. Polecam. Ps. Trzeba czytac
keeper napisał(a):Dom latajacych sztyletow... Po raz enty chyba. To jest ten rodzaj filmu, ktory musisz zobaczyc zanim umrzesz... Dla mnie to film, ktory musze obejrzec raz w roku.. Namowilam nawet swojego mezczyzne, ktory zazwyczaj zasypia w pozycji leniwca..tym razem byl niczym przyczajony tygrys![]()
Pieknie opowiedziana historia. Zdjecia i choreografia..Ja pieje z zachwytu za kazdym razem. Polecam. Ps. Trzeba czytac![]()
Obrazek

Humor rewelacyjny
Łatwo, lekko i przyjemnie, ale jakoś mnie ten film nie powalił 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości