zeby otwierac film w formacie rmvb potrzeba real playera, a czym mozna otworzyc taki film i napisy zeby dodac bo real nie ma opcji napisow. prosze o pomoc
Mafiarz napisał(a):zeby otwierac film w formacie rmvb potrzeba real playera, a czym mozna otworzyc taki film i napisy zeby dodac bo real nie ma opcji napisow. prosze o pomoc