Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » czwartek, 8 lis 2007, 23:35

na budynku wojskowym jadac w strone koszalina na rogu sciany tuz nad kioskiem ruchu
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 9 lis 2007, 06:38

najgorzej jezdzic zewnetrznym pasem bo co drugi "madry" kierowca dojezdzajacy do ronda zatrzymuje sie w polowie zewnetrznego pasa
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » piątek, 9 lis 2007, 14:53

FLO szkoda ekranu na dalsze dyskusje.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez qrczak » piątek, 9 lis 2007, 18:00

Flo napisał(a):najgorzej jezdzic zewnetrznym pasem bo co drugi "madry" kierowca dojezdzajacy do ronda zatrzymuje sie w polowie zewnetrznego pasa



Na upartego skoro pasy nie są namalowane to można je traktować jako jeden pas. Także jak na razie trzeba bardzo uważać i tyle.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 9 lis 2007, 19:32

OSTRZEZENIE

Ostrzegam i odradzam wymaine opon na ulicy Jasnej u pana Stygi czyli "STYGA"

Zamowilem opony, zadzwonili pojechalem, maszyna sie zepsula do wywazania kol na alusach - no coz trudno, poczekam kilka dni

Dzwonia znowu ze juz ok zebym przyyjechal


No i akcja:

Przyjezdzam, sciagaja opony, znikaja z moimi oponami na 2h na zapleczu

Po wspomnianych 2h pytam w biurze ile czasu trwa wymiana kol u nich, bo czekam 2h. Po wyjasnieniach stiwierdzono ze nie dziala maszyna znowu Wiec udalem sie do szefa ktory porobowal wskrzesic maszyne. Mowie mu ze stoje i marzne 2h, moglibyscie powiedziec ze jest problem a nie stoje jak slup i czekam

Pan Styga z premedytacja odpowiada mi musi pan jezdzic bez wywazania, nowe opony to nic sie nie stanie

Po prostu brak slow, ale lecimy dalej

Zazadalem wyważania, wiec zawiezli opony do innego warsztatu - w 20 minut wrocili


No i znowu akcja

Jeden z najmlodszych pracownikow (pewnie uczen) oznajmia mi zeto moja wina ze nie dalo sie kol wywazyc, bo alufelgi sa uszkodzone Powiedzial to czlowiek ktory nie bral w ogole udzialu w wymianie!!!!

Zapytalem wiec czlowieka ktory wymienial, gfdzie lezy problem. Odpowiedzial
wylacznie awaria maszyny bo przeciez inne kola tez probowali!!!!!!


Zrobilem wiec przy swiadkach konfrontacje tych dwoch pracownikow. I ten mlody cisnal mi dalej kit ze to moja wina!!!!! i ze moje alusy zepsuja nie niedlugo

1. Szef sam probowal naprawic maszyne, ale uznal ze nie dziala
2. Sprawdzali inne opony na alusach - tez nic
3. Inny warsztat uwinal sie w 10 minut (odliczajac dojazdy do niego)
4. Pracownik ktory to robil tez uznal awarie maszyny


Podsumowujac:

Czekalem 3h
Pracownik cisnal mi ze to wada moich alufelg
Wlasciciel proponowal mi jazde bez wywazania "bo sa nowe"
Brak informacji ze nastapia awaria maszyny (sam sie dowiedzialem po 2h)
Inni klienci niedowierzali ze tyle czekam



W dobrej wierze pojechalem do STYGI a zostalem potraktowany jak zwykly palant przez szefa i niedoswiadczonego pracownika (ucznia)

Do reszty pracownikow nic nie mam, bo byli ok
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » piątek, 9 lis 2007, 20:07

Dlatego ja uznaję tylko Jacex.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 9 lis 2007, 20:11

jak sie wkurze to pojade na ekspertyze moich alusow gdzie indziej, a potem pokaze gosciowi ze z nimi wszystko ok, i zeby zaprzestal tekstow typu "niedlugo sie zepsuja" :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez abebe » piątek, 9 lis 2007, 20:20

FLOrian dawaj Dziurę w całym kiwniemy :) a jak
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Flo » piątek, 9 lis 2007, 20:28

abebe napisał(a):FLOrian dawaj Dziurę w całym kiwniemy :) a jak


no mozemy :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez abebe » piątek, 9 lis 2007, 20:48

oki :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Leon » piątek, 9 lis 2007, 21:25

U Stygi tylko i wylacznie wymieniam olej i to tez patrzac im na rece.. denerwuje mnie ze proboja byc madrzejsi niz potrzeba... poprosilem o wymiane oleju to stwierdzili ze nie ma sensu.. podejscie do klienta niesamowite..
Opony albo u Jacexa albo na janiskach...
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez Sowa » sobota, 10 lis 2007, 11:14

Bardzo dobre informacje.Tym razem FLO spisałeś się . Dziękuję - już z usług tej firmy nie skorzystam
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » sobota, 10 lis 2007, 14:08

Sowa napisał(a):Bardzo dobre informacje.Tym razem FLO spisałeś się . Dziękuję - już z usług tej firmy nie skorzystam


kilku klientow jak uslyszalo ile czekam tez odjechalo, dziekujac mi za info :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez PIOTRGAN » sobota, 10 lis 2007, 19:08

ciekawe, w sumie Styga to oleje, opony mają przy okazji,

zapraszam do nowego punktu wymiany opon w STW w sumie stare miejsce ale nowe zasady i właściciel.

wszystko na widoku małe kolejki.


Technicznie co do alusów: wszystko się da wyważyć dając więcej ciężarków.

nie istnieje kwestia zepsuta felga oczywiście normalnie użytkowana..
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości