Mikołajki 2007

To jest kawałek forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze. Masz ciekawe poglądy, chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, skomentować wydarzenia z kraju lub świata, proszę bardzo...

Postprzez abebe » poniedziałek, 5 lis 2007, 22:19

rózga dla Hoca za smsy na pogrzebie Jego Ekscelencji Biskupa Seniora Ignacego Jeża!!!!!!!
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Deja Vu » wtorek, 6 lis 2007, 21:50

Najbardziej polityczny dziennkiarz - organista. :wink:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez BLAaa » wtorek, 6 lis 2007, 22:33

A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez qrczak » środa, 7 lis 2007, 14:21

Deja Vu napisał(a):Najbardziej polityczny dziennkiarz - organista. :wink:



Skoro o politycznych dziennikarzach. Rózgę zbiorową dla dwóch panów z TKK.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Elfik » środa, 7 lis 2007, 20:25

BLAaa napisał(a):A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??

Z pewnoscią w każdej opcji są osoby, które zasługują na wyrożnienie, ale nagrodzenie Mikołajkiem Posla Karpiniuka czy Prezydenta spotkałoby się z zarzutem stronniczości. Na szczęscie dotyczy to tylko kategorii polityka, bo w pozostałych nie ma takiego dylematu :)

A stricte w temacie za działalnosć kulturalną warto nominować np. Paulinę Gil, Gosię Grotto, czy Marię Dudek, jest też sporo osób organizujących w naszym mieście koncerty, ludzie z MOKu, którzy starają się, zeby miasto nie było kulturalna pustynią.
Z pewnoscią na uwagę zasługują też Beata Wojtal i Elżbieta Downarowicz oraz Stowarzyszenie Victoria za koncert charytatywny.
W polityce nie mam jeszcze faworyta do Mikołajka, ale posel Hoc za smsy w kosciele mógłby dostać rózgę.
W kategorii sport nie będę nikogo typować, bo pewnie sa osoby lepiej zorientowane ode mnie.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez cushu » środa, 7 lis 2007, 21:12

Nagrodę za całokształt dla społeczeństwa, za to że wytrwało i nie uciekło :lol:
Stanowcze Nie bohaterom, indywiduom, piedestałom. Stanowcze Nie suszeniu zębów ze sceny, pozdrowieniom dla rodziny, podziękowaniom dla Boga, fleszom i wywiadom. Dlaczego zawsze społeczeństwo ma nagradzać, zazdrościć, podziwiać, słuchać i oglądać? Społeczeństwo, które nie utopiło się w wannie, nie wyskoczyło z okna, nie kupiło biletu na prom Calais - Dover, tylko z matczyną cierpliwością słuchało, czekało i wierzyło, że kiedyś te rozświetlone fleszami mordy ichne zmądrzeją i wydorośleją. Jest jeden kandydat na wszystkie nagrody, szare eminencje które rządzą, a których twarzy nikt nie zna, czyli my - społeczeństwo.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Berman » środa, 7 lis 2007, 21:28

Elfik napisał(a):
BLAaa napisał(a):A Młodym Demokratom wypada przyznawać Mikołajka ludziom z własnego obozu politycznego??

Z pewnoscią w każdej opcji są osoby, które zasługują na wyrożnienie, ale nagrodzenie Mikołajkiem Posla Karpiniuka czy Prezydenta spotkałoby się z zarzutem stronniczości. Na szczęscie dotyczy to tylko kategorii polityka, bo w pozostałych nie ma takiego dylematu :)

A stricte w temacie za działalnosć kulturalną warto nominować np. Paulinę Gil, Gosię Grotto, czy Marię Dudek, jest też sporo osób organizujących w naszym mieście koncerty, ludzie z MOKu, którzy starają się, zeby miasto nie było kulturalna pustynią.
Z pewnoscią na uwagę zasługują też Beata Wojtal i Elżbieta Downarowicz oraz Stowarzyszenie Victoria za koncert charytatywny.
W polityce nie mam jeszcze faworyta do Mikołajka, ale posel Hoc za smsy w kosciele mógłby dostać rózgę.
W kategorii sport nie będę nikogo typować, bo pewnie sa osoby lepiej zorientowane ode mnie.

Z tego co się orientuje to większość pań które wymieniłaś są też związane w jakiś sposób z PO...moim zdaniem nie ma większego sensu przyznawanie takich nagród...dlaczego? bo większość kandydatów (oprócz znanych polityków kołobrzeskich i sportowców) tu wymienianych są to osoby znane tylko nielicznym... tym co bardziej intersuje się sprawami biężącymi w miescie albo mają taką prace, że wiedzą kto jest kto. Ja uważam, że mało kogo to interesuje.. oczywiście mam tu na myśli zapracowanych mieszkańców miasta.
Berman
Rozgrzewa się
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 17:04

Postprzez Elfik » środa, 7 lis 2007, 21:51

Berman napisał(a):Z tego co się orientuje to większość pań które wymieniłaś są też związane w jakiś sposób z PO...moim zdaniem nie ma większego sensu przyznawanie takich nagród...dlaczego? bo większość kandydatów (oprócz znanych polityków kołobrzeskich i sportowców) tu wymienianych są to osoby znane tylko nielicznym... tym co bardziej intersuje się sprawami biężącymi w miescie albo mają taką prace, że wiedzą kto jest kto.


Tym bardziej warto wyróznić w jakis sposób osoby, które robia cos dla innych, czesto społecznie, albo ktore osiagaja sukcesy np. w sporcie, po to, by były znane nie tylko tym nielicznym zainteresowanym mieszkańcom.
Fakt, że Beata Wojtal jest z PO, ale myśle, że nagrodę powinna dostać na równi z E. Downarowicz i Stowarzyszeniem Victoria, bo wiele osób było zaangażowanych w organizowanie koncertu.
Myśle, ze Mikołajki pwonny pójsć nie w kierunku przyznania nagród najbardziej znanym osobom (choć w polityce nie da się tego unknąć), a tym, które w jakis sposób wyróżniły się w ostatnim roku robiąc coś ciekawego, osiagajac sukcesy w swojej dziedzinie. Jest mnóstwo takich osób - jak napisał Cashu tych, których twarzy nikt nie zna. Może ktoś dzięki tgo typu akcjom pozna kilka twarzy, które tworza to społeczeństwo.
Myslę, że idea nagrodzenia społeczeństwa jest słuszna, ale symboliczny Mikołajek to zbyt mała nagroda dla tych, którzy tworza naszą lokalną społeczność :)
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Berman » czwartek, 8 lis 2007, 17:32

A kto będzie z waszej strony przyznawał te nagrody? Jakaś powołana komisja? :)
Berman
Rozgrzewa się
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 17:04

Postprzez Berman » piątek, 9 lis 2007, 21:50

rózga dla wykonawców ronda "Solidarności" i pomysłodawców tej przebudowy:)
Berman
Rozgrzewa się
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 17:04

Postprzez Deja Vu » wtorek, 13 lis 2007, 03:29

Ooooo... simplus !!! żyjesz? CHWAŁA BOGU....
A gdzie Twój brat i Demi?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Następna strona

Powrót do :: wydarzenia, opinie, komentarze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości