Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Deja Vu » środa, 24 paź 2007, 20:17

Didi chyba przesadziłeś z tą rewią przez duże "R". :P
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Didi » środa, 24 paź 2007, 20:25

To specjalnie dla Ciebie duze zdjecia do druku i wywieszenia w rezyserce ;p
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rysio » sobota, 27 paź 2007, 15:04

ownage napisał(a):Albo to jest lokal dla wymagającej klienteli, albo sieczka um-cyk dla młodzieży karmionej papką z Vivy, MTV, czy podobnych...

albo - albo -----> jeśli tak czarno/biało stawiać sprawę to ja nie mam żadnych wątpliwości...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Deja Vu » sobota, 27 paź 2007, 20:51

Didi napisał(a):To specjalnie dla Ciebie duze zdjecia do druku i wywieszenia w rezyserce ;p

W reżyserce jest miejsce na jedno zdjęcie - mojej córeczki :P
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez jacekk. » czwartek, 1 lis 2007, 16:22

Jeszcze nie bylismy w mosquito,kiedys bywalismy zawsze-niektorzy wiedza o kogo chodzi :shock:
Z tego co wiem to graja tam troche za wolno niestety.
powinni grac jak gral kiedys DJ Sticker
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez jacekk. » czwartek, 1 lis 2007, 16:25

bywalismy zawsze w river -znaczy sie...
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Didi » czwartek, 1 lis 2007, 16:33

On tam napewno nie zagra :) W listopadzie pojawi sie jeszcze jedna znana postac ze swiata Polskich Dj-ow. Znanych rowniez z Sunrise. Szczegoly wkrotce :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jacekk. » czwartek, 1 lis 2007, 16:35

no nie zagra.
a ty Artur grales tam????z tego co ludzie mowia jest tam roznie, ale niebawem przekonamy sie na zywo jak tam jest... :wink:
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez jacekk. » czwartek, 1 lis 2007, 16:38

a stronka mosquito juz jest????
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Budyn » czwartek, 1 lis 2007, 17:03

i pytanko bedzie dzis imprezka w river or mosqiito ???
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Didi » czwartek, 1 lis 2007, 17:08

Budyn river od ponad miesiąca zamkniety juz na amen:) teraz tylko Mosquito od 21 lat.

Z tego co wiem piatek/ sobota tylko impreza. halloween byl w zeszly weekend.

strona bedzie niedlugo.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jacekk. » czwartek, 1 lis 2007, 17:46

to juz nie ma obiadkow w river???
a w mosquito jest jakis pub i restauracja tak w tygodniu???
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Quit » piątek, 2 lis 2007, 17:04

O jeeeesu maz mi sie zalamie.... :cry: Zawsze jak przybywamy do Kgu, to pierwsze co robimy wypad na jedzonko w River.... auuuu :cry:
Quit
 

Postprzez Didi » piątek, 2 lis 2007, 17:29

Jest szansa :D

River bedzie mozna wynająć na sylwestra wesela chrzsciny komunie itp :) szczegoly wkrotce :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości