http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706
i podpisz petycję
http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html
i prześlij dalej do jak największej liczby osób
trzecie to miasto a czwarte to kraj w polach do wypelnienia
kiedys na pewno ten pan bedzie slynnym artysta. ale ratujmy stworzenia poki mozemy. wielu sie od jakiegos czasu zastanawialo kiedy artysci przestana kaleczyc siebie, a zaczna krzywde robic innym. doczekalismy sie.

w końcu z człowiekiem!!