Reklama na samochód - gdzie?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Reklama na samochód - gdzie?

Postprzez HorHe » wtorek, 30 paź 2007, 19:15

Szukam kogoś, kto zajmuje się reklamą na samochodach. kto w Kołobrzegu się tym zajmuje? z góry dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez FiDo » wtorek, 30 paź 2007, 19:29

"Logo", Kołobrzeg, ul. Narutowicza 7 /5, tel. 094 3547278
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kołysanka » wtorek, 30 paź 2007, 19:53

FiDo napisał(a):"Logo", Kołobrzeg, ul. Narutowicza 7 /5, tel. 094 3547278


potwierdzam i mogę śmiało polecić ekipę Piotra z LOGO
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » wtorek, 30 paź 2007, 20:17

btw HorHe, jak masz jakiegos kolege, ktory chcialby kupic Nikona 70s z dodatkami bardzo tanio, to uderzaj tam do Piotra. naprawde okazja
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez HorHe » wtorek, 30 paź 2007, 20:24

FiDo napisał(a):btw HorHe, jak masz jakiegos kolege, ktory chcialby kupic Nikona 70s z dodatkami bardzo tanio, to uderzaj tam do Piotra. naprawde okazja


Zapytam potrzebujących. Dzieki :)
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez Leon » środa, 31 paź 2007, 06:17

"RIS" - u mnie w firmie tylko oni robia oklejanie samochodow, reklamy itd...
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez loisslane » środa, 31 paź 2007, 11:35

Ja też polecam RIS
loisslane
 

Postprzez Flo » środa, 31 paź 2007, 19:04

Leon napisał(a):"RIS" - u mnie w firmie tylko oni robia oklejanie samochodow, reklamy itd...


no wlasnie mi niedawno spadla reklama z budynku produkcji i montazu RISa :) Spadla i sie polamala :D


a polecam MAD na Jednosci Narodowej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości