umowe mam na czas okreslony tj do konca roku (1 rok)
okres wypowiedzenia 2 tyg.
papierek zlozylem 22 pazdziernika.
czy prawda jest ze takie rzeczy robi sie z kazdym poczatkiem miesiaca i pracodawca moze zatrzymac mnie jeszcze przez 2 tyg. listopada?
kiedy bedzie ostatni dzien mojej pracy?
czy mozna to jakos przyspieszyc.
bardzo prosze o pomoc



![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)