przez r00t » wtorek, 23 paź 2007, 18:27
Od kilku godzin trwa awaria w GTS, przecięty został światłowód. Przewidują, że usuną problem około godz. 21.30 (informacja z infolinii GTS).... Objawy tego problemu mogą być takie, że internet może zwalniać...
Ostatnio edytowano środa, 24 paź 2007, 08:32 przez
r00t, łącznie edytowano 1 raz