Czego się nie robi....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » czwartek, 11 sty 2007, 02:42

kamila napisał(a):
Viviane napisał(a):nie sika sie na zamknietą deske klozetową
mi się to przytrafiło :lol: , kiedyś :oops:

:doh:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez andzia » wtorek, 16 sty 2007, 19:55

nie mówi się co się wie ,ale trzeba wiedziec co się mówi. :wink: [/code]
andzia
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 12 sty 2007, 18:48

Postprzez skorpion » sobota, 20 sty 2007, 11:15

Nie gasi sie papierosów w doniczce. Szczególnie nie u siebie :lol:
skorpion
Twardziel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 20 sty 2007, 10:49
Lokalizacja: tutejszy

Postprzez dziewuszka » środa, 7 lut 2007, 09:50

Nie dotyka się językiem ( :p ) zmrożonych metalowych przedmiotów :help: :lol:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez carambol » czwartek, 8 lut 2007, 22:48

Nie szuka sie kluczy godzine.
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez Grolsch » sobota, 22 wrz 2007, 23:59

nie pije się ciepłego browarka bo to ochydneeeee
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Laala » piątek, 28 wrz 2007, 23:51

nie ogląda się zone romantica!
Laala
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sie 2007, 19:24

Postprzez HorHe » sobota, 29 wrz 2007, 12:20

dziewuszka napisał(a):Nie dotyka się językiem ( :p ) zmrożonych metalowych przedmiotów :help: :lol:


Ani nie liże się zamrażalnika gdy poparzy się język herbatą :cry: :P
ps. odrywanie BOLI :roll:
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez kamila » czwartek, 18 paź 2007, 15:21

WZT, generalnie nie odbiera sie telefonów :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości