i chyba najwazniejsze: bo mam to juz od dawna w dupie
i chyba najwazniejsze: bo mam to juz od dawna w dupierysio napisał(a):nie wszyscy, ale wiekszosc... jak to jest - caly kraj nasmiewa sie z rzadzacych i ma za zle pisowi, a jednak kaczorki wygrywaja.....

SatH^Raa napisał(a):Nikt Cię nie przekonał... Hm... Ban na forum.tkk.pl Cię przekona?
A tak poważnie to głównie przez takich jak Ty, Samoobrona i LPR są powyżej progu wyborczego.
ale ja tego bana chetnie obskocze panie wladzo. jako lekarstwo na moj nalog
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości