Bardzo trudne pytanie!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » niedziela, 7 paź 2007, 16:33

bo zadna strona mnie nie przekonuje. bo bede mial powody do narzekania czy to wygra PiS, czy to wygra PO. bo nie bede glosowal na mniejsze zlo. bo nie chce mi sie ani nie mam czasu ganiac i wnioskowac o przydzielenie mi prawa glosu w miejscu pobytu. bo mnie nikt nie przekonal zebym glosowal :twisted: i chyba najwazniejsze: bo mam to juz od dawna w dupie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez HorHe » niedziela, 7 paź 2007, 17:04

rysio napisał(a):nie wszyscy, ale wiekszosc... jak to jest - caly kraj nasmiewa sie z rzadzacych i ma za zle pisowi, a jednak kaczorki wygrywaja.....


Czy nawet w tak błahym temacie wszystko musi schodzić na walke polityczną...?
Nie pisz ze wszyscy zagłosują na pisiorów. Dobrze wiemy, że są tu osoby głosujące na innych, oraz - jak kolega wyżej - mające całe wybory w dupie :)

Temat - tak, smieszy nam. I na tym skończmy :)
Jak założycie o Tusku to też sie pośmieje. O :)
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez rysio » niedziela, 7 paź 2007, 17:38

HorHe napisał(a):Czy nawet w tak błahym temacie wszystko musi schodzić na walke polityczną...?

przecież temat dotyczy polityka...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » niedziela, 7 paź 2007, 17:41

SatH^Raa napisał(a):Nikt Cię nie przekonał... Hm... Ban na forum.tkk.pl Cię przekona? ;)

A tak poważnie to głównie przez takich jak Ty, Samoobrona i LPR są powyżej progu wyborczego.


nie :twisted: ale ja tego bana chetnie obskocze panie wladzo. jako lekarstwo na moj nalog :twisted:

ja doskonale sobie zdaje sprawe, ze nie jest to cos z czym powinienem sie obnosic. nie mam jednak zamiaru postepowac niezgodnie ze swoimi moralnymi zasadami (jakze patetycznie to zabrzmialo!). byl czas kiedy glosowalem. moze ten czas nadejdzie znowu. ale nie w tych wyborach
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez sara » poniedziałek, 8 paź 2007, 23:04

FiDo! Masz rację. Może nie zawsze tutaj zgadzamy się w poglądach, ale na pewno popieram ciebie w takich kwestiach jak wolność wypowiedzi. Admin straszy ciebie banem? Za co? Niech pomyka. Gdzie? Niech sam wybierze i przeczeka wybory. Może wróci do "swoich".
sara
Dyskutant
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 5 sie 2006, 21:47

Postprzez FiDo » wtorek, 9 paź 2007, 00:09

dzieki, ale na szczescie nikt mnie niczym nie straszy ;) znamy sie z Sathem na tyle dlugo, ze jestem w stanie rozpoznac moment, w ktorym zartuje :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez sara » wtorek, 9 paź 2007, 00:44

No cóż. Niech i tak będzie. Ja to odebrałam nieco inaczej ale ty decydujesz. Mnie i tak drażnią takie wypowiedzi... Przecież wszyscy to czytają. Branoc.
sara
Dyskutant
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 5 sie 2006, 21:47

Postprzez Grolsch » wtorek, 9 paź 2007, 10:35

rysio napisał(a):alez to durne - was to rzeczywiście śmieszy?




heheheh nooooo :) Ja wybieram matowe ;)
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sowa » sobota, 13 paź 2007, 20:58

Bo mu wszystko przeszkadza a ponadto jest leniwy! :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości