Mimo,ze schemat ten sam, wiadomo co ,jak, kiedy i dlaczego sie stanie...to ubaw pierwsza klasa. Nigdy nie bede miala dosyc tego duetu
Warto.
Mimo,ze schemat ten sam, wiadomo co ,jak, kiedy i dlaczego sie stanie...to ubaw pierwsza klasa. Nigdy nie bede miala dosyc tego duetu
Warto.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości