Koncert charytatywny

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » poniedziałek, 8 paź 2007, 09:23

jesli mowisz o akustyce na tych nagraniach to jest ona slaba bo kamera nie byla wpieta w sprzet tylko zbierala to co lecialo z glosnikow, tylko tkk nagrywala czysty dzwiek ze stolu.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » poniedziałek, 8 paź 2007, 10:05

Byłam, posłuchałam, klaskałam, widziałam kilku forumowiczów, grosik do puszki wrzuciłam i do dziś jestem pod wrażeniem.
Achaja, naprawdę zrobiłaś kawał dobrej roboty :ok:
I nigdy bym nie pomyślała, ze radny Lepa tak dobrze śpiewa, a z pana Starosty taki tygrys estrady. Nie mówiąc juz o nowym wcieleniu Rynkowskiego i pokazie mody męskiej :super: (Panie Były Rzeczniku, cóż za fryzura ;) )
Szczerze mówiąc nie spodziewałam sie takich tłumów. Świetna sprawa, choć ostatnie przemówienie mozna by sobie darować ;)
Achaja, gratuluję :)
loisslane
 

Postprzez Didi » poniedziałek, 8 paź 2007, 10:11

No byly rzecznik zaskoczyl chyba wszystkich :D taka fryzura ciekawe czy zostanie na dluzej czy to tylko chwilowo na ten pokaz
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » poniedziałek, 8 paź 2007, 10:13

Didi napisał(a):No byly rzecznik zaskoczyl chyba wszystkich :D taka fryzura ciekawe czy zostanie na dluzej czy to tylko chwilowo na ten pokaz


Tylko na okolicznośc koncertu niestety :)
loisslane
 

Postprzez U-S » poniedziałek, 8 paź 2007, 11:12

Byliśmy całą rodzinką na koncercie i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Rodzinka specjalnie na ten koncert zmieniła swoje plany i nie żałujemy! Było rewelacyjnie! Kołobrzeg pokazał, że umie się świetnie bawić! Jestem przekonana, że na kolejnej imprezie będzie jeszcze więcej ludzi. Przytargaliśmy do odmu rzeźbę z licytacji, nie ma jej gdzie postawić,ale co tam, najważniejsze, że ta kwota to kropla w morzu, która pomoże Adasiowi.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez barmaid » poniedziałek, 8 paź 2007, 11:18

I mi się bardzo podobało. Mieć dystans do siebie potrafić sprawić komuś radość i nieść pomoc kiedy potrzeba,to najważniejsze. Zabawa przednia, żałuję, że nie dotrwałam do końca, ale kiedy moje dziecko wrzeszczy, że jest głodne, to nie ma zmiłuj ;)

Miałam tylko ochotę udusić ten chórek :lol: Bez byłoby dużo ciekawiej ;p

Gratuluję organizatorom :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez G-Man » wtorek, 9 paź 2007, 15:19

Wielki szacunek dla organizatorów i uczestników tego bardzo fajnego wydarzenia. [smilie=bow.gif]
Avatar użytkownika
G-Man
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 16 sie 2007, 11:43
Lokalizacja: City

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości