Stef@n, Ty wiesz, jak tam jest fajnie? Mam bardzo mile wspomnienia, glowa do góry, będzie dobrze To szkoła z duszą, z klimatem, tradycją. Najlepsze lata przed Tobą, sam się przekonasz.
Kto na tym świecie wymyślił żeby festyn na memoriał organizowały tylko pierwsze klasy...? a drugie i trzecie organizowały konkursy..? Cosik to naprawdę kiepsko wyszło... nieporównywalnie gorzej niż w poprzednich latach... takie jest moje zdanie niestety