Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
To co w zdjęciach podoba mi się najbardziej : zwykłe życie, bardzo trudne do przejścia, nie ubarwione na siłę, nie poprawione ...
A mi się podoba twórczość pana, który sie nazywa Allan I. Teger. Może monotematyczna, ale pomysłowa i ... sami oceńcie.
http://www.bodyscapes.com/galleries.htm
jesli o zabawy z forma cielesna chodzi to jednak wole mniej i bardziej owocowe akty Wacława Wantucha. ten przynajmniej wie dokladnie jak zdjecie bedzie wygladalo i osiaga to jedynie ksztaltem i swiatlem. zadnych pozniejszych wklejanek
a wracajac do Natchwey`a, polecam goraco film dokumentalny 'War Photographer', gdzie kamera mu towarzyszyla w roznych zdjeciowych wyprawach. bardzo inspirujacy.
Ostatnio edytowano piątek, 21 wrz 2007, 19:11 przez FiDo, łącznie edytowano 2 razy