A radny Kozera jest zaproszony? Bo po tym co napisał w tym swoim brukowcu nie wiem, czy chciałabym tam go spotkać. Budzi we mnie niesmak takie chamstwo.
Jednym słowem szykuje się nam lokalne "Jak oni spiewają" Śpiewać bedą wszystkie kołobrzeskie wielkie mądre głowy, z panem prezydentem na czele. Myślę, że warto przyjśc, szczególnie, że cel szczytny
Będzie dobrze i na pewno wesoło. Impreza warta wsparcia. Martwi mnie tylko , czy ludzi będzie dużo ?
Może warto jeszcze wysłać po kilka "esemesków" do znajomych aby też przyszli . Np: Niech każdy wyśle po kilka. Bo na mieście nie widze za dużo reklamy imprezy