Brakuje tylko palm i można by pomyśleć, że to Dominikana
Podobają mi się.HorHe napisał(a):FiDo napisał(a):no, w koncu jakas akcja! takich fot zazdroszcze
a co ja mam powiedzieć?przechodziłem przez wiadukt a canon w domu
okropne uczucie
Rymek_Hunter napisał(a):Będę zgredziałym dupkiem, ale sorry, rzeczywiście powód do zmartwień... canon w domu kurczę...
Sath ładne zdjęcia
no chyba wiadomo ze to bylo powiedziane z przymrużeniem oka.

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości