przez kołysanka » środa, 5 wrz 2007, 12:58
Achajo, a możesz coś więcej napisać jaki charakter będą miały koncerty?
Tzn. jaka muzyka, zespoły, etc. (i czy tylko zespoły, czy ogólnie kołobrzescy artyści z szeroko pojętą twórczością), bo bo innego pasuje do Tirlitonek, a co innego do muzyki w stylu Bandy Puchatka.
Czy też to będzie taki cykliczny twórczy misz-masz jak Orkiestra co roku zbierający na coś (kogoś) innego?