Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Agunia » poniedziałek, 20 sie 2007, 13:16

"Miłość. Nie przeszkadzać" - nic nadzwyczajnego, ujdzie
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez G-Man » poniedziałek, 20 sie 2007, 15:37

Grindhouse: Death Proof- film bardzo mi sie podobał, to co u Tarantino (którego jestem wielkim fanem, a raczej fanem jego filmów) lubie najbardziej, scenariusz, specyficznie ujeta cala historia, montaż...gicior :wink:
Avatar użytkownika
G-Man
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 16 sie 2007, 11:43
Lokalizacja: City

Postprzez cichy » wtorek, 21 sie 2007, 17:47

Szklana pulapka 4 - McClane jako niezniszczalnty terminator...przyzwoiy gniot :P
Rocky iles tam - hmmm...a obejzalem z sentymentu...jak bylem maly to lubilem Rockiego :P
Taxi 4 - booozeee...omijac szerokim lukiem
Fantastic 4 cos tam surfer - fajna bajeczka :)
Z podniesionym czolem - film w stylu Seagala...porazka
Ghost Rider - fajnie sie przemienial, no i ten motor :P ...nic nadzwyczajnego
Wilczarz z plemienia Szarych Psow - fajne fantasy....podobal mi sie najbardziej z tych wszystkich :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez cichy » czwartek, 23 sie 2007, 10:16

Czyja to kochanka - przyjemny i lekki film...no i ta Elena :roll: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » sobota, 25 sie 2007, 17:29

Obrazek

slodki film, polecam!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kejti » wtorek, 28 sie 2007, 13:56

Polecam Ci książkę pod tym samym tytułem:)
Nie wiem czy ktoś pisał wcześniej, ale jakiś czas temu był w TV film z Angeliną Jolie pt; 'Bez granic'. Rewelacja jak dla mnie, Angelina pokazuje, że potrafi coś ambitnego zagrać, a nie tylko strzelanki-zabijanki.
kejti
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 28 sie 2007, 19:17

Obrazek

bardzo dobry
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » środa, 29 sie 2007, 00:38

chrzano napisał(a):Pomyślec, że 23-letni film zaspokaja moje potrzeby jako kinomana. :)
Pozycja godna uwagi. :)

spróbuj sobie np. jeremiah johnson - 1972 rok to ile będzie to lat...? taki pierwszy lepszy film tu rzuciłem z kapelusza ale można by tak wymieniać i wymieniać... i dziwi mnie, że dziwi Cię że stosunkowo stary film może zachwycać...
o! albo rashomon 1950 rok!! - to jest kino!!!!
do oglądania marsz ;)

o - albo polski rękopis znaleziony w saragossie... albo "do widzenia, do jutra"
nóż w wodzie!!!!
i wiele wiele innych :)
Ostatnio edytowano środa, 29 sie 2007, 00:42 przez rysio, łącznie edytowano 1 raz
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » środa, 29 sie 2007, 00:40

kejti napisał(a):Angelina pokazuje, że potrafi coś ambitnego zagrać, a nie tylko strzelanki-zabijanki.

a pokazywała i wcześniej... np. w "playing by heart" polecam :)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » środa, 29 sie 2007, 01:30

Obrazek

great!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 29 sie 2007, 23:25

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » czwartek, 30 sie 2007, 13:20

Most do Terabithii - oj zmusilem sie i wytrwalem do konca...w sumie to spodziewalem sie czegos innego...gdybym byl kobieta to bym sie wzruszyl :lol:

Hot Fuzz - ostatnie 30 minut jest swietne...a moze tylko dlatego, ze przez poprzednie 90 wynudzilem sie jak mops...no coz angielski humor :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez rysio » czwartek, 30 sie 2007, 22:09

cichy napisał(a):Hot Fuzz - ostatnie 30 minut jest swietne...a moze tylko dlatego, ze przez poprzednie 90 wynudzilem sie jak mops...no coz angielski humor :twisted:

pierwsze pół godziny obiecuje naprawdę dobre kino, ale druga połowa filmu to straszny maszkaron jakiś - jakby scenarzysta znudził się tematem i pisał bzdury byle napisać. strasznie zepsuty dobry materiał na fajny film
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości