

rzyłeś mnie swoją wypowiedzią choć krótką


AJO napisał(a):Dokładnie , student zdobywa wiedzę nie papier...
BlAaa napisał(a):I tak wiele zalezy od studenta. Jak Katia będzie chciała coś wynieść z tej szkoły, to wyniesie.
?AJO napisał(a):kazió napisał(a):AJO napisał(a):Ja też (potwierdzam Twój podpis )
bez urazy sztywniaku
Wyluzuj inteligencie.
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości