zachodnioporska szkoła biznesu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MAJAK » wtorek, 14 sie 2007, 21:47

Tak się składa, że znam dorobek niejakiego pana D - podobno dziekana tej alma mater. Jeżeli ten pan ma czegoś nauczyć studentów to jedynie jak sie robi przekręty. Znam jego działalność w biznesie - do tej pory są ludzie, którzy spłacają za niego zobowiązania. :?
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez astic » wtorek, 14 sie 2007, 23:11

Jeżeli chodzi o pana D to już go tam nie ma i to od jakiś dwóch, trzech lat. Co do poziomu to rzecz subiektywna, na pewno nie jest on piorunujący jednak pogląd płace i wymagam nie jest już w obiegu. Kto teraz się wybiera do ZPSB i uważa że zapłaci i zda to jest w błędzie.
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Katia » środa, 15 sie 2007, 08:18

Katia dzieki za głąba
P.s Czyż zapisać się do szkoły o której się nic nie nie jest co najmniej dziwne ?[/quote]
tką.
Właśnie dlatego dałam ten temat aby czegoś sięo niej dowiedzieć.
Sory za głąba ale wku :) rzyłeś mnie swoją wypowiedzią choć krótką :) :)
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez VOLT » środa, 15 sie 2007, 20:03

Ja ukonczylem Transport na Wydziale Mechanicznym Politechniki w Szczecinie i bardzo się z tego cieszę.


cześć
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez AJO » czwartek, 16 sie 2007, 09:21

Poziom niektórych wypowiedzi wydaje się dość smutny. Z drugiej strony mamy wolność słowa... Koleżanka zapytała - odpowiedziałem . Staram się nie oceniać ludzi po tym jakie szkoły kończyli choć w rankingach są lepsze i gorsze. Ale czytając to forum domyślam się z jakimi ludźmi mam do czynienia i już... :)
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez BLAaa » czwartek, 16 sie 2007, 19:35

I tak wiele zalezy od studenta. Jak Katia będzie chciała coś wynieść z tej szkoły, to wyniesie.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez AJO » piątek, 17 sie 2007, 08:46

Dokładnie , student zdobywa wiedzę nie papier...
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez kazió » wtorek, 21 sie 2007, 13:05

AJO napisał(a):Dokładnie , student zdobywa wiedzę nie papier...

BlAaa napisał(a):I tak wiele zalezy od studenta. Jak Katia będzie chciała coś wynieść z tej szkoły, to wyniesie.

Na pewno duuuzo wiecej zaley od uczelni jednak, idac tokiem waszego rozumowania, po co placic za ZSB kilka-kilkanascie tysiecy za studia- skoro podobna wiedza jest w bibliotece publicznej i to za free, skoro nie liczy sie papier to po co za niego placisz :) ?
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez AJO » wtorek, 21 sie 2007, 15:19

Ja też (potwierdzam Twój podpis )
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez FiDo » wtorek, 21 sie 2007, 16:06

uczelnia musi dac mozliwosci, wtedy cala reszta zalezy od studenta
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kazió » wtorek, 21 sie 2007, 22:00

AJO napisał(a):Ja też (potwierdzam Twój podpis )


bez urazy sztywniaku :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez AJO » środa, 22 sie 2007, 10:59

kazió napisał(a):
AJO napisał(a):Ja też (potwierdzam Twój podpis )


bez urazy sztywniaku :)


Wyluzuj inteligencie.
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez kazió » środa, 22 sie 2007, 11:44

AJO napisał(a):
kazió napisał(a):
AJO napisał(a):Ja też (potwierdzam Twój podpis )


bez urazy sztywniaku :)


Wyluzuj inteligencie.

Chyba masz jakis kompleks z tym zwiazany, moj pierwszy post nie byl zadnym atakiem, to byl komentarz tylko i wylacznie do twoich slow, tak dla wyjasnienia, milego dnia :]
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez AJO » środa, 22 sie 2007, 13:57

Wszystkiego najlepszego...
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez MAJAK » środa, 22 sie 2007, 18:15

Mówcie co chcecie i nawzajem sie dowartościowujcie. Nikt jednak nie zaprzeczy, że lepiej skończyć U.J, U.W. czy S.G.H. - absolwenci tych uczelni mają większe szanse na dobrą pracę niż absolwenci Z.S.B. Jednak każda uczelnia daje możliwości dalszego stydiowania na studiach M.B.A czy podyplomowych - do czego zachęcam. Z całym szacunkiem dla wykładowców i absolwetów Z.S.B., ale same studia na tej uczelnia nie przygotowują do kariery zawodowej w danej dziedzinie.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości