
VOLT napisał(a):Kampania reklamowa z Hołowczycem " zatrzymaj sie przed każdym przejazdem kolejowym"
Co ty na to?
Mario napisał(a):VOLT napisał(a):Kampania reklamowa z Hołowczycem " zatrzymaj sie przed każdym przejazdem kolejowym"
Co ty na to?
![]()
Ja jeszcze się zatrzymuję przed każdym kominiarzem i babą w okularach.
Do tego wrzucam wsteczny gdy czarny kot przebiegnie drogę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości