pomoc dla Arka

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez sara » niedziela, 12 sie 2007, 23:44

Jestem tak daleko "stąd" a jednak dopadła mnie taka smutna wiadomość.
Arek jeszcze się zobaczymy ....
sara
Dyskutant
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 5 sie 2006, 21:47

Postprzez Elfik » poniedziałek, 13 sie 2007, 20:40

Zapewne przyjdzie mnóstwo ludzi, ktorzy znali Arka, ale nie potrafię sobie wyobrazić tego dnia, przeraża mnie to, że wtedy tak naprawdę dotrze do mnie to co się stało :(
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez evoe » środa, 15 sie 2007, 11:20

Wzywałem ciemności: niech wstanie!

I niech mnie pogrąży w noc ciemną -

Wzywałem milczące otchłanie,

By łona zawarły nade mną. -

Wzywałem strasznego anioła:

Niech ślad mój zagładzi na ziemi,

Niech wszystkie dnie moje odwoła,

Niepamięć rozpostrze nad niemi!

Lecz próżno wzywałem litości,

Jak inni przede mną wzywali...

Głos tylko mnie doszedł z ciemności,

Co wołał: "Idź dalej, idź dalej!"
evoe
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2005, 13:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Meeta » środa, 15 sie 2007, 22:53

Tak na wszelki wypadek.... rodzina zażyczyła sobie, aby nie składać kondolencji.... gdyby ktoś nie wiedział, a chciał to zrobić to niech się wstrzyma.

na pogrzeb nie idę, Arka poznałem dawno, ale nic więcej. Tyle ludzi płacze...

świeczka dla każdego kto przegrał z choroba [`]
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 16 sie 2007, 23:18

deszcz i łzy mieszały się na pogrzebie... trochę niebo płakało, trochę ludzie...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Agunia__ » czwartek, 16 sie 2007, 23:50

[`]
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości